Suzhou Zhongyue kolejowych materiałów Co., Ltd.

                      Gdzie jest kolej, jesteśmy!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

dobra jakość Ślimaki kolejowe na sprzedaż
Po porównaniu liczby Rail Fastening System, stwierdziłem, że jakość produktów ZY jest lepsza niż innych. Więc wybierz ZY ma rację.

—— Jim

Ostatnio współpracowaliśmy z Suzhou Zhongyue, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko ich produkty, ale ich usługi są bardzo dobre.

—— Jack

Im Online Czat teraz

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

1
Suzhou Zhongyue Railway  Material Co.,Ltd.
Zhongyue Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SUYU
Ilość pracowników : 50~150
Coroczne wyprzedaże : 100,000,000-200,000,000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
Location: Shanghai, China
Założona w 2003 roku, znajduje się w No.199 Huanlou Road, rozwoju miasta Kunshan Kunshan, Suzhou Zhongyue kolejowe materiały Co., Ltd. jest wiodącym i renomowanym producentem wykwalifikowanych kolejowych elementów złącznych w Chinach.
Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2008. Mamy kompletny zestaw urządzeń inspekcyjnych, aby ściśle kontrolować jakość każdego procesu produkcyjnego i upewnić się, że wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy i wymagania klientów.
Zespół ZY składa się z wysokiej klasy profesjonalnych inżynierów, profesjonalnych techników oraz grupy wysoko rozwiniętych pracowników operacyjnych, co stanowi gwarancję wysokiej jakości naszych produktów. Posiadamy własny zespół R & D, zespół usług serwisowych i zespół ds. Zapewnienia jakości z najbardziej zaawansowanymi technologiami i koncepcjami zarządzania.
Dzięki zaawansowanej technologii, kompleksowym zapleczom testowym, doskonałemu zespołowi kierowniczemu i potężnym możliwościom przetwarzania nasze produkty zostały wywiezione na całym świecie. Po wielu latach inspekcji BV, SGS, ABS itp. Nasze produkty zostały dobrze docenione przez naszych klientów. Jesteśmy wykwalifikowanym dostawcą Kolei Kazachstanu, Tajlandii Kolei, Kolei Zambii, Indonezji Kolei, Kolei Malezji, Kolei Szwecji, Kolei Nowa Zelandia, Kolei Amerykańskich, Kanady Kolei Kanadyjskiej, dostarczania im wszelkiego rodzaju materiałów kolejowych przez wiele lat bez jakiejkolwiek skargi.
Nie tylko możemy produkować zgodnie z międzynarodowymi standardami, rysunki klientów i próbki, ale także mogą dostarczyć propozycji projektowych przez nasz własny wysoki standard dział R & D.
Z zasady jakości pierwszej i klientów po pierwsze, ZY Rail cieszy się dużą popularnością i wysoką reputacją w kraju i za granicą, a jednocześnie wielu klientów na całym świecie. Ze względu na silną siłę i szeroką wizję, kolejka ZY zmierza ku internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 86-0512-36905088

Faks: 86-0512-36910988

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)