Suzhou Zhongyue Railway Material Co., Ltd.

                      Gdzie jest kolej, tam jesteśmy!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

dobra jakość Śruby kolejowe uśpione na sprzedaż
Po porównaniu liczby Rail Fastening System, stwierdziłem, że jakość produktów ZY jest lepsza niż innych. Więc wybierz ZY ma rację.

—— Jim

Ostatnio współpracowaliśmy z Suzhou Zhongyue, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko ich produkty, ale ich usługi są bardzo dobre.

—— Jacek

Im Online Czat teraz

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

1
Suzhou Zhongyue Railway  Material Co.,Ltd.
Fabryka Zhongyue

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SUYU
Ilość pracowników : 50~150
Coroczne wyprzedaże : 100,000,000-200,000,000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
Location: Shanghai, China
Założona w 2003 roku, znajduje się w No.199 Huanlou Road, strefa rozwoju Kunshan miasta, my Suzhou Zhongyue Railway Material Co., Ltd. Jest wiodącym i renomowanym producentem kwalifikowanych kolejowych elementów złącznych w Chinach.
Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2008. Posiadamy kompletny zestaw urządzeń kontrolnych do ścisłej kontroli jakości każdej procedury produkcyjnej i zapewnienia, że ​​wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy i wymagania klientów.
Zespół ZY składa się z wysokiej klasy profesjonalnych inżynierów, profesjonalnych techników i grupy doświadczonych pracowników, co jest gwarancją jakości naszych produktów. Posiadamy własny zespół ds. Badań i rozwoju, zespół obsługi posprzedażnej i zespół ds. Zapewnienia jakości, z najbardziej zaawansowanymi technologiami i koncepcjami zarządzania.
Dzięki zaawansowanej technologii, wszechstronnemu zapleczu testowemu, doskonałemu zespołowi zarządzającemu i potężnym możliwościom przetwarzania nasze produkty zostały wyeksportowane na cały świat. Po wielu inspekcjach przeprowadzonych przez BV, SGS, ABS itp., Nasze produkty zostały dobrze rozpoznane przez naszych klientów. Jesteśmy wykwalifikowanym dostawcą Kolei Kazachstanu, Kolei Tajlandzkich, Kolei Zambii, Kolei Indonezji, Kolei Malezji, Kolei Szwedzkich, Kolei Nowej Zelandii, Kolei Amerykańskich, Kolei Kanadyjskich itp., Dostarczając im wszelkiego rodzaju materiały kolejowe od wielu lat bez żadnych zastrzeżeń jakościowych.
Możemy nie tylko produkować zgodnie z międzynarodowymi standardami, rysunkami i próbkami klientów, ale również możemy zaproponować projekt przez nasz własny dział badań i rozwoju o wysokim standardzie.
Dzięki zasadom jakości pierwszej i przede wszystkim klientom, ZY Rail cieszy się dużą popularnością i wysoką reputacją w kraju i za granicą, mając jednocześnie wielu klientów na całym świecie. Dzięki silnej sile i szerokiej wizji kolej ZY zmierza w stronę internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 86-0512-36905088

Faks: 86-0512-36910988

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)