Suzhou Zhongyue Railway Material Co., Ltd.

                      Gdzie jest kolej, tam jesteśmy!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

dobra jakość Śruby kolejowe uśpione na sprzedaż
Po porównaniu liczby Rail Fastening System, stwierdziłem, że jakość produktów ZY jest lepsza niż innych. Więc wybierz ZY ma rację.

—— Jim

Ostatnio współpracowaliśmy z Suzhou Zhongyue, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko ich produkty, ale ich usługi są bardzo dobre.

—— Jacek

Im Online Czat teraz

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

1
Suzhou Zhongyue Railway  Material Co.,Ltd.
Fabryka Zhongyue

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ZY
Ilość pracowników : 50~150
Coroczne wyprzedaże : 100,000,000-200,000,000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
Location: Shanghai, China
Założona w 2013 r., Znajduje się pod nr.199 Huanlou Road, strefa rozwoju miasta Kunshan, my Suzhou Zhongyue Railway Material Co, Ltd. Jest wiodącym i renomowanym producentem wykwalifikowanych łączników kolejowych w Chinach.


Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2008. Posiadamy kompletny zestaw urządzeń inspekcyjnych, aby ściśle kontrolować jakość każdej procedury produkcyjnej i upewnić się, że wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy i wymagania klientów.


Zespół ZY składa się z wysoko wykwalifikowanych starszych inżynierów, profesjonalnych techników i grupy doświadczonych pracowników operacyjnych, jest to silna gwarancja jakości naszych produktów. Posiadamy własny zespół R&D, zespół obsługi posprzedażnej i zespół ds. Zapewnienia jakości z najbardziej zaawansowanymi koncepcjami technologii i zarządzania.


Dzięki zaawansowanej technologii, kompleksowym urządzeniom testującym, doskonałemu zespołowi zarządzającemu i potężnym możliwościom przetwarzania, nasze produkty zostały wywiezione na cały świat. Po wielu inspekcjach przeprowadzonych przez BV, SGS, ABS itd., Nasze produkty zostały dobrze rozpoznane przez naszych klientów. Jesteśmy wykwalifikowanym dostawcą Kolei Kazachstanu, Kolei Tajlandii, Kolei Zambijskiej, Kolei Indonezyjskiej, Kolei Malezji, Kolei Szwedzkiej, Kolei Nowej Zelandii, Kolei Amerykańskiej, Kolei Kanadyjskiej itp., Dostarczając im wszelkiego rodzaju materiały kolejowe przez wiele lat bez żadnych reklamacji jakościowych.


Nie tylko możemy produkować zgodnie z międzynarodowymi standardami, rysunkami klientów i próbkami, ale także możemy zaproponować projekt przez nasz własny wysokiej klasy dział R&D.


Zgodnie z zasadami jakości najpierw i klientami, ZY Rail cieszy się dużą popularnością i wysoką renomą w kraju i za granicą, mając jednocześnie wielu klientów na całym świecie. Dzięki potężnej sile i szerokiej wizji ZY rail zmierza w kierunku internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 86-0512-36910978

Faks: 86-0512-36910988

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)