Śruby z łbem kwadratowym 10.9 do systemu mocowania szynowego w kolorze czarnym

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiangsu Chiny
Nazwa handlowa: zhongyue
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: BSW
Minimalne zamówienie: 10000PCS
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torby plastikowe i drewniane palety lub według wymagań klienta
materiał: Q235,35 #, 45 #, 40Cr Stopień:: 4,6 4,8 5,6 8,8 10,9.
Powierzchnia:: Zwykły, HDG lub jako wymaganie klientów Rodzaje:: Track Bolt, fish Bolt, clip Bolt, ect.
High Light:

hexagon head bolt

,

steel bolts and nuts

Śruby z łbem kwadratowym, Śruby kwadratowe, Śruby kolejowe - Łączniki szynowe

Śruby z łbem kwadratowym Dane techniczne:

Standardy:

DIN 478 NFE 25116 NFE 25117 NFE 25118 BS 451 BS 2708 ANSI B18.2.1

Silne strony:

Podobnie jak w przypadku naszych śrub sześciokątnych, zhongyue wyróżnia się w produkcji wszystkich kształtowych elementów złącznych. Wiele produkowanych przez nas produktów Hexagon znajduje się w stalach Duplex lub Super Duplex, a nawet w bardziej krytycznych superstopach o wysokich parametrach. Podczas gdy produkujemy wiele niefaworyzowanych form gwintów, takich jak BSW BSF UNC i UNF, odkrywamy, że największym wezwaniem są teraz śruby metryczne z sześciokątem, które są zmodyfikowanymi wersjami istniejących międzynarodowych norm lub w rzeczywistości niestandardowe śruby na zamówienie produkowane na zamówienie klienta lub rysunki OEM. .

Marka ZhongYue
Nazwa Śruba i wkręt z łbem kwadratowym
Rodzaj HS26 / HS32
Śruba i śruba z łbem kwadratowym
Lub rodzaj według rysunków klientów
Stopień 4.6 5.6 8.8 10.9
Materiał Q235 35 # 45 # 40Cr
Właściwości mechaniczne Wytrzymałość na rozciąganie: ≥400Mpa Wytrzymałość na rozciąganie: ≥500Mpa Wytrzymałość na rozciąganie: ≥800Mpa Wytrzymałość na rozciąganie: ≥1000Mpa
Wytrzymałość: ≥240Mpa Wytrzymałość: ≥300Mpa Wytrzymałość: ≥640Mpa Wytrzymałość: ≥900Mpa
Wydłużenie: ≥22% Wydłużenie: ≥20% Wydłużenie: ≥ 12% Wydłużenie: ≥9%
Gięcie na zimno: 90 stopni bez pęknięć Gięcie na zimno: 90 stopni bez pęknięć Gięcie na zimno: 90 stopni bez pęknięć Gięcie na zimno: 90 stopni bez pęknięć
Powierzchnia gładki (naoliwiony), czarny tlenek, cynk, HDG, wosk, bitum, Dacromet, Sherardizing
Standard odnosi się UIC864-2

Wskazówki do zamówienia:

MOQ: w oparciu o twój produkt

Czas dostawy: w ciągu 30 dni od potwierdzenia zamówienia

Wysyłka: fracht morski

Termin płatności: T / T 30% depozytu, saldo przed wysyłką; LC

Nasz asortyment produktów:

1. Śruba ze śrubą / śrubą do wózka / Śruba napędowa / Śruba sypialna, kolec do psa / kolec do szyn / kolec do blokowania / cięty kolec itp.
2. Zacisk szynowy / Zacisk cięgnowy / E, R, klip SKL / klips Pandrol / klips Deenik
3. Śruby / Śruby pociągowe / Śruby specjalne / Śruby U / Śruby J / Śruby kotwiące / Śruby fundamentowe / Śruby dwustronne / Śruby prętowe / Śruby zakrzywione / Śruby tunelowe
4. Tie płyta / płyta podstawy / płyta szyny / podstawa do mocowania szyny / podkładki szynowe / płyta podeszwa / podkładka podeszwa
5. Płyta do ryb / Łącznik / Łącznik szynowy / Łącznik
6. Śruba pociągowa / Śruba T / Śruba szyny / Śruba zacisku / Wkręt wpuszczany / Śruba zatrzaskowa / Śruba ryglowa / Śruba kwadratowa / Śruba prętowa / Śruba łącząca szynę
7. Płyta zaciskowa / zacisk sprężyny szyny / płyta kotwiąca / zacisk stalowy
8. Podkładki podkładkowe / podkładowe szyny kolejowej / kotwy szynowe do podkładów kolejowych
9. Plastikowy kołek / płyta prowadząca / wkładka nylonowa

Profil firmy:

Założona w 2013 roku, znajduje się w No.199 Huanlou Road, strefa rozwoju Kunshan miasta, my Suzhou Zhongyue Railway Material Co, Ltd. jest wiodącym i renomowanym producentem kwalifikowanych kolejowych elementów złącznych w Chinach.

Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2008. Posiadamy kompletny zestaw urządzeń kontrolnych do ścisłej kontroli jakości każdej procedury produkcyjnej i zapewnienia, że ​​wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy i wymagania klientów.

Zespół ZY składa się z wysokiej klasy profesjonalnych inżynierów, profesjonalnych techników i grupy doświadczonych pracowników, co jest gwarancją jakości naszych produktów. Posiadamy własny zespół ds. Badań i rozwoju, zespół obsługi posprzedażnej i zespół ds. Zapewnienia jakości, z najbardziej zaawansowanymi technologiami i koncepcjami zarządzania.

Dzięki zaawansowanej technologii, wszechstronnemu zapleczu testowemu, doskonałemu zespołowi zarządzającemu i potężnym możliwościom przetwarzania nasze produkty zostały wyeksportowane na cały świat. Po wielu inspekcjach przeprowadzonych przez BV, SGS, ABS itp., Nasze produkty zostały dobrze rozpoznane przez naszych klientów. Jesteśmy wykwalifikowanym dostawcą Kolei Kazachstanu, Kolei Tajlandzkich, Kolei Zambii, Kolei Indonezji, Kolei Malezji, Kolei Szwedzkich, Kolei Nowej Zelandii, Kolei Amerykańskich, Kolei Kanadyjskich itp., Dostarczając im wszelkiego rodzaju materiały kolejowe od wielu lat bez żadnych zastrzeżeń jakościowych.

Możemy nie tylko produkować zgodnie z międzynarodowymi standardami, rysunkami i próbkami klientów, ale także możemy zaproponować projekt przez nasz własny dział R & D o wysokim standardzie.

Dzięki zasadom jakości pierwszej i przede wszystkim klientom, ZY Rail cieszy się dużą popularnością i wysoką reputacją w kraju i za granicą, mając jednocześnie wielu klientów na całym świecie. Dzięki silnej sile i szerokiej wizji kolej ZY zmierza w stronę internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Szczegóły kontaktu
Eric