Czarne olejowane 90LB kotwy szynowe DIN stalowe do mocowania na kolei

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ZHONGYUE
Orzecznictwo: ISO/SGS/TUV
Numer modelu: Zhongyue08
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 25 kg worków plastikowych i drewnianych palet lub zgodnie z wymaganiami klientów
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T lub l/c
Możliwość Supply: 500 000set miesięcznie
Nazwa produktu: Kotwica kolejowa aplikacji: Kolej żelazna
typu: stosowany w szynach 50Kg, 85Kg, 90 / 91LB, 115RE / 136RE, UIC54 i UIC60 materiał: 60Si2MnA, 45 #, QT500-7
powierzchni: gładki (naoliwiony), kolorowanie obszerny: Dostępne
High Light:

railway spare parts

,

rail fasteners

Oiled 90LB Kotwy szynowe DIN Stal Do mocowania szyn

90LB Kotwica szynowa do kolei

Dane techniczne

ZHONGYUE produkuje różne rodzaje kotew szynowych. Kotwy są stosowane tam, gdzie system mocowania wymaga dodatkowego układu odpornego na pełzanie. Istnieją różne kształty kotwicy, które są wykonane z walcowanych prętów o różnych przekrojach. Podczas jazdy w szynie kotwica kolejowa mocno chwyta szyny, a gdy jest ustawiona na podkładach, jest odporna na wzdłużny ruch szyn powodowany przez przejeżdżające pociągi.

Parametry jakościowe naszych kotew szynowych są zgodne z międzynarodowymi normami i wszystkie są zawsze dostępne w znacznej ilości.

Zasady stosowania kotew szynowych

Jak korzystać z kotew szynowych? Istnieją ogólne zasady stosowania kotew szynowych:

1. Kotwa szynowa produkowana jest w jednoczęściowej konstrukcji ze stali sprężynowej lub równej, poddanej obróbce cieplnej i zaprojektowanej w celu wyeliminowania pełzania toru. Kotwy szynowe zapewniają dużą powierzchnię nośną zarówno na podstawie szyny, jak i na taśmie, unikając cofnięcia cięcia i zużycia, przedłużając w ten sposób trwałość drewnianych wiązań. Kotwy szynowe są stosowane w szynach 50 kg, 85 kg, 90 / 91LB, 115RE / 136RE, UIC54 i UIC60, i tak dalej.

Specyfikacje techniczne kotwicy kolejowej

Rodzaj

Materiał

Waga (g / szt.)

50 kg

60Si2MnA

800

70LB

60Si2MnA

800

85LB

60Si2MnA

800

90 / 91LB

60Si2MnA

800

2. Kotwica rosyjska


Rosyjska kotwica kolejowa jest rodzajem produktu odlewniczego wykorzystywanego przy budowie linii kolejowych. Wykonany jest z materiałów QT400-15. Jego właściwości mechaniczne w stanie as-cast są w pełni zgodne z TOCT 7293-85.

Dzięki naszemu działowi badawczo-rozwojowemu udało nam się wyprodukować nową kotwicę kolejową zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani materiałami i komponentami kolejowymi, prosimy o kontakt, a my zawsze służymy profesjonalną pomocą w celu zaspokojenia Państwa potrzeb.

Trzymając się naszej pierwszej zasady jakości, przywiązujemy ogromną wagę do zarządzania kontrolą jakości. Otrzymaliśmy certyfikaty ISO9001-2008 i otrzymaliśmy licencję na produkcję w chińskim Ministerstwie Kolejnictwa na produkty kolejowe. Posiadamy pełny zestaw przyrządów kontrolnych, aby zapewnić, że wszystkie nasze kotwy do szyn i inne elementy mocujące są wysokiej jakości i zgodne z wymaganiami klientów.

Jako wiodący producent kotew szynowych z siedzibą w Chinach, produkujemy również wiele innych elementów złącznych, takich jak śruba pociągowa, śruba podkładowa, listwa łącząca szyny, płyta kotwowa, zacisk szynowy, elastyczny zacisk szynowy, zacisk napięcia SKL, ramię bariery i tak dalej na.

Szczegóły kontaktu
Lucia