Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ZHONGYUE
Orzecznictwo: ISO/SGS/TUV
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 25 kg worków plastikowych i drewnianych palet lub zgodnie z wymaganiami klientów
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T lub l/c
Możliwość Supply: 500 000set miesięcznie
Nazwa produktu: Screw Spike aplikacji: Kolej żelazna
typu: KPO3, KPO6, KPO9, lub typ według rysunków klientów materiał: Q235-kucia, staliwa ZG35, żeliwo QT500-7
powierzchni: zwykły (naoliwiony) obszerny: DIN5906
High Light:

fastening plate

,

din rail clips

Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength

Dane techniczne:

Zacisk szynowy jest jednym z elementów zapewniających zamocowanie szyn do podłoża. Klamry szynowe wykonują ruchy szyn synchronicznie dzięki elastomerowi syntetycznemu wulkanizowanemu do spinania na stałe w części stykającej się z szyną.

1. Zacisk szynowy jest śrubowym, regulowanym, samoblokującym się zaciskiem o wysokiej wytrzymałości zacisku. Regulacja jest zapewniona za pomocą kwadratowej podkładki stożkowej. Istnieją rodzaje materiałów do mocowania M16, M20 i M24. Zacisk szynowy jest szczególnie stosowany w przypadku prowadnic dźwigowych na stalowej dźwigarze lub na fundamencie betonowym ze stalową płytą podeszwową. Wysokość klamry kolejowej jest zmienna, dlatego istnieje odpowiedni klip dla praktycznie każdego rodzaju szyny, w tym bezszpikowy / bez stożka w zależności od szyn od 10 kg / m do 56 kg / m. Wyprodukowaliśmy szeroką gamę klipsów szynowych do podkładów stalowych stosowanych obecnie w Afryce Wschodniej i Zachodniej w Kenii, Ugandzie, Ghanie, Kongo, Senegalu, Wybrzeżu Kości Słoniowej i Togo, razem ze śrubami zaciskowymi i podkładkami sprężystymi.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży kolejowej i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w tej specjalistycznej dziedzinie. Nasze klipsy szynowe są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić precyzyjną regulację w celu wyrównania, jednocześnie zapewniając efekt samoblokujący w stosunku do siły żurawia. Zaciski szynowe można zamocować, przykręcając je lub przyspawując do konstrukcji.

2. Klips do szyny Gantrail jest regulowanym, samoblokującym się klipsem z gumowym nosem i skromną, ale trwałą naprężeniem wstępnym. Ten klips szynowy jest dostępny w różnych typach i modelach. Poprzez zmianę wysokości gumowego nosa istnieje odpowiedni klips dla każdego rodzaju szyny.

3. Klips KPO jest klipsem śrubowym o wysokiej wytrzymałości zacisku. Ten zacisk szynowy jest stosowany w połączeniu z żebrowanymi płytkami łączącymi i śrubami z łbem krzyżowym.

Stosując się do naszej pierwszej polityki jakości, SUYU przywiązuje dużą wagę do zarządzania kontrolą jakości. Otrzymaliśmy certyfikaty ISO9001-2008 i otrzymaliśmy licencję na produkcję w chińskim Ministerstwie Kolejnictwa na produkty kolejowe. Posiadamy pełen zestaw przyrządów kontrolnych, aby zapewnić, że wszystkie nasze klipsy szynowe są wysokiej jakości i spełniają wymagania klientów.

Jako wiodący producent zaczepów szynowych z siedzibą w Chinach, SUYU produkuje również wiele innych elementów mocujących do kolei, takich jak śruba pociągowa, śruba podkładu, kolec śledzący, krawędź łącząca, zacisk szynowy, elastyczny zacisk szynowy, zacisk napięcia SKL, ramię bariery itp. .

Szczegóły kontaktu
Manager

Numer telefonu : +8618662629889