Suzhou Zhongyue Railway Material Co., Ltd.

                      Gdzie jest kolej, tam jesteśmy!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlipsy szynowe

Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength

dobra jakość Śruby kolejowe uśpione na sprzedaż
Po porównaniu liczby Rail Fastening System, stwierdziłem, że jakość produktów ZY jest lepsza niż innych. Więc wybierz ZY ma rację.

—— Jim

Ostatnio współpracowaliśmy z Suzhou Zhongyue, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko ich produkty, ale ich usługi są bardzo dobre.

—— Jacek

Im Online Czat teraz

Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength

Chiny Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength dostawca
Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength dostawca Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength dostawca Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength dostawca Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength dostawca Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength dostawca

Duży Obraz :  Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ZHONGYUE
Orzecznictwo: ISO/SGS/TUV

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 25 kg worków plastikowych i drewnianych palet lub zgodnie z wymaganiami klientów
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T lub l/c
Możliwość Supply: 500 000set miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Screw Spike aplikacji: Kolej żelazna
typu: KPO3, KPO6, KPO9, lub typ według rysunków klientów materiał: Q235-kucia, staliwa ZG35, żeliwo QT500-7
powierzchni: zwykły (naoliwiony) obszerny: DIN5906

Konstrukcja kolejowa Boltable Rail Clips Self-Blocking High Strength

Dane techniczne:

Zacisk szynowy jest jednym z elementów zapewniających zamocowanie szyn do podłoża. Klamry szynowe wykonują ruchy szyn synchronicznie dzięki elastomerowi syntetycznemu wulkanizowanemu do spinania na stałe w części stykającej się z szyną.

1. Zacisk szynowy jest śrubowym, regulowanym, samoblokującym się zaciskiem o wysokiej wytrzymałości zacisku. Regulacja jest zapewniona za pomocą kwadratowej podkładki stożkowej. Istnieją rodzaje materiałów do mocowania M16, M20 i M24. Zacisk szynowy jest szczególnie stosowany w przypadku prowadnic dźwigowych na stalowej dźwigarze lub na fundamencie betonowym ze stalową płytą podeszwową. Wysokość klamry kolejowej jest zmienna, dlatego istnieje odpowiedni klip dla praktycznie każdego rodzaju szyny, w tym bezszpikowy / bez stożka w zależności od szyn od 10 kg / m do 56 kg / m. Wyprodukowaliśmy szeroką gamę klipsów szynowych do podkładów stalowych stosowanych obecnie w Afryce Wschodniej i Zachodniej w Kenii, Ugandzie, Ghanie, Kongo, Senegalu, Wybrzeżu Kości Słoniowej i Togo, razem ze śrubami zaciskowymi i podkładkami sprężystymi.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży kolejowej i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w tej specjalistycznej dziedzinie. Nasze klipsy szynowe są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić precyzyjną regulację w celu wyrównania, jednocześnie zapewniając efekt samoblokujący w stosunku do siły żurawia. Zaciski szynowe można zamocować, przykręcając je lub przyspawując do konstrukcji.

2. Klips do szyny Gantrail jest regulowanym, samoblokującym się klipsem z gumowym nosem i skromną, ale trwałą naprężeniem wstępnym. Ten klips szynowy jest dostępny w różnych typach i modelach. Poprzez zmianę wysokości gumowego nosa istnieje odpowiedni klips dla każdego rodzaju szyny.

3. Klips KPO jest klipsem śrubowym o wysokiej wytrzymałości zacisku. Ten zacisk szynowy jest stosowany w połączeniu z żebrowanymi płytkami łączącymi i śrubami z łbem krzyżowym.

Stosując się do naszej pierwszej polityki jakości, SUYU przywiązuje dużą wagę do zarządzania kontrolą jakości. Otrzymaliśmy certyfikaty ISO9001-2008 i otrzymaliśmy licencję na produkcję w chińskim Ministerstwie Kolejnictwa na produkty kolejowe. Posiadamy pełen zestaw przyrządów kontrolnych, aby zapewnić, że wszystkie nasze klipsy szynowe są wysokiej jakości i spełniają wymagania klientów.

Jako wiodący producent zaczepów szynowych z siedzibą w Chinach, SUYU produkuje również wiele innych elementów mocujących do kolei, takich jak śruba pociągowa, śruba podkładu, kolec śledzący, krawędź łącząca, zacisk szynowy, elastyczny zacisk szynowy, zacisk napięcia SKL, ramię bariery itp. .

Szczegóły kontaktu
Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Manager

Tel: +8618662629889

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)