Suzhou Zhongyue Railway Material Co., Ltd.

                      Gdzie jest kolej, tam jesteśmy!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Śruby kolejowe uśpione na sprzedaż
Po porównaniu liczby Rail Fastening System, stwierdziłem, że jakość produktów ZY jest lepsza niż innych. Więc wybierz ZY ma rację.

—— Jim

Ostatnio współpracowaliśmy z Suzhou Zhongyue, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie tylko ich produkty, ale ich usługi są bardzo dobre.

—— Jacek

Im Online Czat teraz

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

1
Suzhou Zhongyue Railway  Material Co.,Ltd.
Fabryka Zhongyue

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ZY
Ilość pracowników : 50~150
Coroczne wyprzedaże : 100,000,000-200,000,000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
Location: Shanghai, China
Części standardowe


Dostarczamy standardowy łącznik kolejowy, taki jak elastyczny klips, rygiel szyny, płyta rybna, listwa szynowa, kotwica, kolec, śruba, kolec do psa, kołek z tworzywa sztucznego, podkładka, podkładka, izolator nylonowy i blokada lokomotywy.

Niestandardowe części


Możemy zaoferować próbki naszym klientom za darmo. Aby zapewnić wszystkie elementy złączne produkowane zgodnie z wymaganiami klientów, wykonalibyśmy próbki zgodnie z rysunkami projektowymi potwierdzonymi przez naszego klienta przed masową produkcją.

Kontrola jakości


Ponieważ kładziemy na pierwszym miejscu jakość naszych produktów i naszych klientów, zarządzanie jakością jest priorytetem w ZY. Otrzymaliśmy certyfikat ISO9001-2008 i otrzymaliśmy licencję na produkcję naszych produktów kolejowych od chińskiego Ministerstwa Kolejnictwa. Nasz proces produkcyjny jest najnowocześniejszy, z zaawansowanym centrum przetwarzania form, dwie linie produkcyjne klipów kolejowych, linie obróbki cieplnej i 20 linii produkcyjnych dla łączników kolejowych. Posiadamy również pełną linię sprzętu kontrolnego.

Gwarancja


Produkcja wysokiej jakości produktów i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta to najważniejsze priorytety w ZY. Dlatego nalegamy, aby nasze produkty spełniały uzgodnione specyfikacje określone przez kupującego. Zapewniamy również, że nasze produkty są wolne od wad produkcyjnych przez okres trzech lat od daty ich otrzymania. W okresie gwarancyjnym wszystkie produkty, które nie są zgodne ze specyfikacjami kupujących lub zostaną uznane za wady produkcyjne, zostaną wymienione w ciągu 60 dni od otrzymania pisemnego powiadomienia o problemie przez kupującego. Wszystkie nasze produkty do mocowania szyn są objęte trzyletnią gwarancją.

Zorientowany na klienta


W ZY staramy się oferować produkty o najbardziej konkurencyjnej cenie naszym międzynarodowym klientom. Dlatego ZY ma długoterminowe relacje biznesowe z największymi hutami w kraju, co pozwala nam otrzymywać najniższe dostępne ceny materiałów. Zespół techniczny ZY wybiera najbardziej opłacalne techniki produkcji, aby zapewnić kontrolę kosztów produkcji na wszystkich poziomach. Aby kontrolować koszty pracy, szukamy sposobów na poprawę wydajności pracowników i najlepsze wykorzystanie ich mocnych stron.

Obsługuj światowy przemysł kolejowy


Pracując w duchu wytrwałości i dążenia do doskonałości, a także mając na celu dostarczanie światu najwyższej jakości materiałów kolejowych, my w ZY chcielibyśmy być waszym niezawodnym dostawcą łączników kolejowych. Czekamy z niecierpliwością na budowanie świetlanej przyszłości!

Możemy zaoferować bezpłatne próbki naszym klientom. Przed produkcją masową wykonujemy próbki produktów zgodnie z rysunkami projektowymi potwierdzonymi przez naszego klienta, aby wszystkie produkowane przez nas elementy złączne spełniały wymagania klientów.

Wszystkie nasze produkty do mocowania szyn są objęte trzyletnią gwarancją.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 86-0512-36910978

Faks: 86-0512-36910988

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)